Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komu przeszkadzał pomnik przyrody

Utworzony przez Gość, 7 stycznia 2014 r. o 13:39 Powrót do artykułu
Zal ci d.pe sciska . Powiem krótko szkoda ci i tyle w temacie. Pracuj to może kiedyś sie załapiesz/ w co watpie/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do ,,gościa,, lepiej byc towarzyszem niz jak ty zwykła szmatą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile gminę kosztowała impreza naszej elity gminnej i radnych po sesji w piątek u powiatowego Prezesa SLD Mazura w resteuracji mysliwska. Pan Wójt odwdzięcza się swojemu szefowi i daje zarobić. Układ jest układ i wszystko już jasne.
a co lokal ci się nie podoba? czy może to że nie załapałeś/aś się na imprezę? przecież zawsze, a przynajmniej od kilkunastu lat ostatnia grudniowa sesja była wyjazdowa z uroczystą kolacją. Nic nadzwyczajnego się nie zadziało... no może to, że tym razem pojechali do najlepszej restauracji w Janowie.
 Akurat wybór zły.  Najgorsze jedzenie w calym Janowie,  juz w Hetmańskiej lepiej gotują.  Masakra,  nazywać Myśliwska najlepsza restauracja!  Jedzenie porazka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki se-Akurat wybór bardzo dobry. Najlepsze jedzenie w całym Janowie,w Myśliwskiej najlepiej gotują. MSAKRA nazwac Hetmańską najlepsza restauracją . Jedzenie pychotka miam miam palce lizać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki se-Akurat wybór bardzo dobry. Najlepsze jedzenie w całym Janowie,w Myśliwskiej najlepiej gotują. MSAKRA nazwac Hetmańską najlepsza restauracją . Jedzenie pychotka miam miam palce lizać.
 Co Ty pierdzielisz?  Jeśli smakują Ci te breje to gratuluję wyczucia smaku.  We wrzesniu byłem na chrzcinach,  każdy narzekal na jedzenie,  bylo niedobre,  frytki z sosem,  hello kto tak serwuje?  Niezła kulesza się z tego zrobiła,  na sam widok rzygać się chcialo,  nie mowiac o smaku.  Jedno danie na 5 było zjadliwe,  ani ten pseudo rosół z tortelinii???  Ani pieczeń z warzywami -  ani barszcz,  ani te frytki.  Wszystko porażka.  Nie napisałem że hetmańska to najlepsza restauracja,  sa lepsze ale jeśli chodzi o jedzenie to bije Myśliwska na głowę.  Radze zmieniać kucharki albo wezwać na pomoc Geslerowa,  ale by zjebe dostali 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to kogo obchodzi gdzie sobie pojechali na "podsumowaniw roku"? zapłacili sobie ze swoich diet i wszystkim wara od tego! a to że Pan Mazur ma najlepsze lokale w mieście to i nic dziwnego że wybrali akurat jego lokal :) a dla ciekawskich dodam, że kolacja była prawdopodobnie w rast. "Janów" a nie w Myśliwskiej. Radzę się tam wybrać, bo myślę że warto...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to kogo obchodzi gdzie sobie pojechali na "podsumowaniw roku"? zapłacili sobie ze swoich diet i wszystkim wara od tego! a to że Pan Mazur ma najlepsze lokale w mieście to i nic dziwnego że wybrali akurat jego lokal :) a dla ciekawskich dodam, że kolacja była prawdopodobnie w rast. "Janów" a nie w Myśliwskiej. Radzę się tam wybrać, bo myślę że warto...
 Nie omieszkam.  Moze tam inna ekipę w kuchni maja.  Wybiore sie i porównam. Myśliwska dla mnie jest spalona,  i napewno ja tam imprezy żadnej nie zrobię. Może na Borownicy lepiej to się przedstawia.  W mojej opinii najgorszymi lokalami sa Królewski i Mysliwska właśnie. Najlepiej Rezydencja Sosnowa i Duo, Promessa w Modliborzycach,  w Hotelu Janów nie byłem.  Nadrobię to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stasiu siedz se na tej zofiance nie dogaduj. To ze ty nie umiales sie dogadac z radnymi to zawzieczasz tylko i wylacznie sobie no i swemu kumplowi z ormo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stasiu siedz se na tej zofiance nie dogaduj. To ze ty nie umiales sie dogadac z radnymi to zawzieczasz tylko i wylacznie sobie no i swemu kumplowi z ormo.
 Nie sądzę zeby tu Pan Stanisław się udzielał 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stasiu siedz se na tej zofiance nie dogaduj. To ze ty nie umiales sie dogadac z radnymi to zawzieczasz tylko i wylacznie sobie no i swemu kumplowi z ormo.
Nie sądzę zeby tu Pan Stanisław się udzielał
 To nie sadz. On tym żyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stasiu siedz se na tej zofiance nie dogaduj. To ze ty nie umiales sie dogadac z radnymi to zawzieczasz tylko i wylacznie sobie no i swemu kumplowi z ormo.
 napisz jak się dogaduje i ilu radnych było wydaje mi się że tylko były same lizi dupki wójta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stasiu siedz se na tej zofiance nie dogaduj. To ze ty nie umiales sie dogadac z radnymi to zawzieczasz tylko i wylacznie sobie no i swemu kumplowi z ormo.
napisz jak się dogaduje i ilu radnych było wydaje mi się że tylko były same lizi dupki wójta.
 Jak ty wiesz to po co mam pisać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stasiu siedz se na tej zofiance nie dogaduj. To ze ty nie umiales sie dogadac z radnymi to zawzieczasz tylko i wylacznie sobie no i swemu kumplowi z ormo.
napisz jak się dogaduje i ilu radnych było wydaje mi się że tylko były same lizi dupki wójta.
Jak ty wiesz to po co mam pisać?
 Było wielu tak samo jak na pośniku kocudzkim radnych, sołtysów i samotnych jaki wójt taka frekwencja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodzi poszli na zabawe sylwestrową,starsi bawić wnuki a nie tu pisac głupoty,na ten rok juz wystarczy zaczniemy po nowym roku a teraz  wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku dużo,duzo zdrówka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Załączniki:
  • SIWZ
  • Załączniki od Nr 1 do Nr 6 do SIWZ
  • INFORMACJA Z OTWARCIA OFERT
  • ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY
Oferty: 1. Oferent - Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Spółka z O.O. 23-300 Janów Lubelski ul. Boh. Poryt. Wzg. 46/48 Treść: Cena ofertowa brutto złotych 600.912,00 złotych brutto Termin płatności   30 dni data wprowadzenia oferty: 2018-12-31 2. Oferent - Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z O.O. w Biłgoraju 23-400 Biłgoraj , ul. Łąkowa 13 Treść: Cena ofertowa brutto złotych 547 560,00 złotych brutto Termin płatności   30 dni Interesuje mnie jak to się ma do roku 2018. Może ktoś podrzuci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biłgoraj taniej o 53 352 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy idż wnuków bawić a masz co albo trzeba ci iść na najbliższą sesje to sie dowiesz bo jesteś wtyle.pare sesji opusciłeś idż nie wstydż sie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodzi poszli na zabawe sylwestrową,starsi bawić wnuki a nie tu pisac głupoty,na ten rok juz wystarczy zaczniemy po nowym roku a teraz  wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku dużo,duzo zdrówka.
 Nie obrażaj nikogo bo każd tu pisze prawdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maniek ty naprawę czytać nie potrafisz ,szkoda,ja tu nikogo nie obraziłem tylko zaproponoałem,ale szkoda ci tłumaczyć ale zdrówka na  Nowy Rok ci życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy idż wnuków bawić a masz co albo trzeba ci iść na najbliższą sesje to sie dowiesz bo jesteś wtyle.pare sesji opusciłeś idż nie wstydż sie.
Nie uczestniczy w sesjach pewnie ogląda na stronie relację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...